Birebir İngilizce Dil Eğitimi

Birebir ders, öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişimin en üst düzeyde sağlandığı, öğrenme verimliliğinin maksimum düzeyde elde edildiği bir uygulamadır.

KİŞİYE ÖZGÜ ÖĞRETİM MODELİ

SİZ NASIL ÖĞRENİYORSANIZ ÖYLE ÖĞRETİYORUZ.

Birebir dersleri, öğretmenlerimiz tarafından öğrencinin ihtiyaç ve kapasitesine göre düzenlendiğinden verim ve başarıda süreklilik sağlanır.

Bu sağlanan süreklilik bilinçaltı öğretim yöntemleri ile desteklenir. Birebir ders 7’den 70’e her kesime hitap eden ayrıcalıklı bir sistemdir. Birebir ders, sonuç odaklı çalışmak isteyen herkese kurumumuzun sunduğu özel öğretim metodları kullanılarak verilir.

EDUCATIONBOX , işadamlarına ihtiyaçları doğrultusunda genel İngilizce ve iş İngilizce’sini konuşma, dinleme, anlama, okuma ve yazma düzeyinde öğretir.
Bu öğretim ihtiyaç doğrultusunda Türk ve yabancı öğretmenlerle desteklenir. Dilediğiniz gün ve saatte size özel paket programlar yardımıyla İngilizce’yi öğrenmeniz ve konuşmanız sağlanır.

EDUCATIONBOX  da isteyenlere Almanca, Fransızca, Rusça,  İspanyolca dilleri de kendine özgü öğretim yöntemiyle öğretilir.
 

EDUCATIONBOX  başlangıç ve orta hazırlık düzeyindeki öğrencilerini öncelikle en hızlı şekilde konuşma alt yapılarını sağlam kurarak, kelime hazinesi ve tabi ki pratik yeterliliğe ulaştırmaktadır. Bu nedenle; Türk eğitmenle programa başlamaktadır. Orta ve ileri düzeydeki öğrenciler için ise yabancı eğitmenler, dilde daha fazla akıcılık kazandırmak, farklı ortamlara ait konuşma pratiklerini oluşturarak ve kelime hazinenizi daha fazla genişletmek amacıyla bilinçaltı öğretim metodlarını kullanırlar.

Kendi programınızı kendiniz tespit edin!

EDUCATIONBOX, kendinize ait bir iş veya sosyal hayat düzeni içerisinde en uygun olduğunuz zaman dilimlerini tespit ederek, sizin istediğiniz gün ve saate ders programı ayarlamaktadır.

Bize UlaşınWelcome Education Box. We are glad to have you around.

© 2018 Education Box. All Rights Reserved