page-header

Diğer Dil Kursları

DİĞER DİL KURSLARI
  • Fransızca
  • Rusça
  • İspanyolca
  • Yabancılara Türkçe kurslarımız mevcuttur.

♦ Başlangıç Seviyesi – A1: Temel ihtiyaçlarla ilgili çok basit cümleleri ve gündelik deyimleri anlayabilirim. Kendimi tanıtabilirim ve basit kişisel sorular sorup cevap verebilirim.
♦ Üst Başlangıç Seviyesi – A2: Basit cümleleri ve sık kullanılan deyimleri anlayabilir ve gündelik konularla ilgili basit ve doğrudan konuşmalara katılabilirim.
♦ Orta Seviye – B1: Düzgün ve tutarlı dil kullanımlarının önemli noktalarını anlayabilir ve ilgi alanıma giren gündelik konular üzerine basit ve tutarlı konuşmalara katılabilirim. Olayları veya deneyimleri anlatabilir, düşüncelerimi, çözümlemelerimi veya fikirlerimi kısaca açıklayabilirim.
♦ Üst Orta Seviye – B2: Karmaşık bir metindeki soyut veya somut içerikli konuların özünü anlayabilir ve İngilizce konuşanlarla kolaylıkla iletişim kurabilirim. Pek çok konuda açık ve detaylı bir şekilde kendimi ifade edebilir ve güncel bir konu hakkındaki fikrimi açıklayabilirim.
♦ İleri Seviye – C1: Pek çok uzun metni anlayabilir ve kendimi sosyal, mesleki veya akademik hayatta hızlı, akıcı ve etkili bir şekilde ifade edebilirim. Karmaşık konular hakkındaki fikirlerimi açık ve tutarlı bir şekilde açıklayabilirim.
♦ Üst İleri Seviye – C2: Hemen hemen okuduğum veya duyduğum her şeyi çaba harcamadan anlayabilir ve yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları ve argümanları tutarlı bir şekilde özetleyerek yeniden ortaya koyabilirim. Kendimi hızlı ve kesin olarak çok akıcı bir şekilde ifade edebilir ve karmaşık konulardaki küçük anlam farklılıklarını belirginleştirebilirim.