Genel İngilizce

Genel İngilizce temel İngilizce derslerinden oluşmaktadır ve her daim her kişinin ihtiyacı olabilecek İngilizce bilgisini içermektedir. 

Genel İngilizce kursları bir kişinin dil eğitimi için en uygun şartları barındırır. İngilizce öğrenmek için çeşitli nedenler olsa da günlük yaşamda kullanılabilecek tüm bilgileri genel İngilizce içermektedir. İngilizce eğitimi yazma, okuma dışında konuşma ve dinleme de barındırır. Kurlardan oluşan İngilizce eğitiminde ilk kur başlangıç seviyesidir. Bu kuru takip eden kurlar çerçevesinde en son kurda kişi akademik bilgiler ile donatılmaktadır.

Genel İngilizce eğitimi sonrasında mesleki ya da kurumsal İngilizce dersleri de gerek iş yaşamı gerekse de günlük yaşama profesyonellik katmak için tercih edilebilir. Kurslarda öğrenci ağırlıklı verilen dersler neticesinde dil bilgisi ve kelime bilgisi eğitimi en iyi şekilde alınır. Ancak İngilizce konuşabilmek için pratik yapılması şarttır. Bu nedenle kurs kapsamında çeşitli aktivitelerin yapılması çok fazla önem arz etmektedir. Eğitimin uluslararası geçeri olan sertifikalı yabancı öğretmenler tarafından verilmesi de hem dili hem de İngiliz kültürünü anlamak için çok önemlidir.

Genel İngilizce derslerinde başarılı olabilmek için temel dil bilgisi kurallarını bilmek ve kelimeleri öğrenmek yeterli olacaktır. Her kur kapsamında bilgilere yenisi eklenecektir ve bu şekilde iyi bir konuşmacı olmanız sağlanacaktır.

Bize UlaşınWelcome Education Box. We are glad to have you around.

© 2018 Education Box. All Rights Reserved